Kämpervann või matkakaubik

Kas ehitada või mitte, see on küsimus ?

Sündmused

Buss ootas remondijärtsis kaua ja lõpuks sain ta kätte 13. aprillil ja läksime kohe Keibu randa laste ja koeraga

Fantaasia jõudis lastel tööle hakata selle 20 kilomeetriga, kui sinna sõitsime, et oi kuidas me nüüd hakkame vanliferiteks ja tütar arvas, et ikka peaks instagramis ka kõike kajastama. Ja esimene reis võiks Hispaaniasse olla. Paraku 100metrit kodust hakkas tööle oil pressure hoiatustuli ja stop, parkisin auto maja ette ära kurvastusega.

Jube kiire aeg on olnud ja täna siis sain mahti, et vaadata, mis ta nüüd teeb. Käivitamisel viskas ette hoiatuse coolant ja kapoti alla tsekates oli näha, et jahutusvedelik tõesti oli kuhugi ära kadunud. Lisasin juurde ja auto käivitus ja sõitis minuga koos ilusti remonditöökotta. Seekord ei läinud põlema mitte ükski tuluke. Kuna õlirõhu tuluke ei põle enam ja nähtavat jahutusvedeliku leket ei ole, mootor tundub igat pidi puhas, siis on kahtlus, et jahtusvedelik satub kuidagi mootorisse ja selle parandamiseks tuleks mootor maha võtta ja vaadata, mis viga on.

:( Nii raske on uskuda, et buss, mis nii ilusti ja mõnusalt sõidab, on tegelikult võib-olla surmaäärel.

Töökotta sõites võttis eelsõitev auto hoo maha ja mõtlesin, et mis värk on, ma pean nüüd oma haige autoga möödasõite tegema, mootor võttis ilusti 110 sisse. Siis taipasin, et tegemist võis olla sellega, et arvatakse, et ma kiirabi olen.

Nüüd kuluks üks hea live kontsert ära meelelahutuseks

Mehaanik uurib veel enne natuke, kui lõplik otsus tuleb, algul ikka lootsime, et andurite viga, aga hetkel mul on lootus väike

Raha on mul hetkel otsas ja kollane buss meeldib meile kõigile, mis otsuse me tegema peame, saab igatahes olema raske :(

Üks kena õhtu